Standard.al

Kylie Jenner dhe miqtë e saj shndërrohen në ‘Power Rangers’ për një natë në Halloween

0

Kylie Jenner u shfaq kete Halloween me një kostum të kuq lëkure ndërsa ajo dhe miqtë e saj ishin veshur si Mighty Morphin Power Rangers për një natë në Halloween.

23-vjeçarja, vendosi të vishej  me një jumpsuit të kuqërremtë të plotë, me paruke dhe syze që përputheshin mirë me kostumin, ndërsa ndau një foto të pamjes së saj të pabesueshme në Instagram.

Ata personifikuan heronjtë shumëngjyrësh adoleshentë, duke dhuruar secili nga një pamje të ndryshme.

 

 

Image

Image

Image

Image

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.