Standard.al

James Rodrigez  dëmtohet në testikuj. Reagon mikesha e tij pornostare: Shpresoj që të jesh mirë

0

James Rodrgez u dëmtua në sfidën përballë Liverpoolit. Kolumbiani u përplas me mrojtësin Van Dijk, dhe si për pasojë u dëmtua në një zonë delikate : testikujt. 29 vje@ari iu krijua një hematomë, dhe është duke u trajtuar me një makineri speciale me presion.

Për dëmtimin e kolumbianit ka reaguar edhe aktorja e filmave pornografikë, Kendra Lust, e cila në një lajm për dëmtimin e lojtarit ka shkruar: “Oh mos! Shpresoj që të jesh mirë”. Kujtojmë se aktorja e ka shfaqur hapur, se me Hames Rodrigezin janë miq të afërt.

hames kendra

7A6EF6A9-452D-4FD8-A441-EC246E1DD5E36C519516-71A1-4713-BA2F-511C42D15C72

PANORAMASPORT.AL

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.