Standard.al

Aksident i rëndë në Fushë-Prezë, 6 të plagosur nga përplasja e 3 makinave

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme  në Fushë-Prezë, ku tre makina janë përplasur me njëra tjetrën dhe për pasojë janë dëmtuar 6 persona.

6 shtetasit me inicale M.B, K.B, L.H, B.H, M.H dhe B.Z., të cilët janë dërguar në spital, dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e policisë dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.