Standard.al

Zbulohet shifra marramëndëse që Kim Kardashian shpenzoi për udhëtimin e saj të 40-vjetorit

0

Kim Kardashian, mbushi 40-vjeç, ndërsa festa e saj ishte kryefjala e të gjitha mediave.

Sipas “Page Six”, ajo mori një avion privat Boeing 777 me 88 vende për të shkuar në një ishull privat me 35 vila.

Ajo ishte e shoqëruar nga motrat Kourtney Kardashian, Khloé Kardashian dhe Kendall Jenner, vëllai Rob Kardashian dhe nëna Kris Jenner, të cilët u trajtuan me një mori darkash të bollshme, vizita në spa dhe udhëtime në ishull.

Kim nuk u kursye aspak në ditëlindjen e saj të 40-të dhe shpenzimet i shkuan plot 1 milion dollarë.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.