Standard.al

Video/ Ibra “kundër” Ronaldos: Mbani maskat, mua më preku Covid-19, dhe e munda por ti nuk je Zllatan

0

Ditën e djeshme Cristiano  Ronaldo e quante një budallëk Covid-19, ndërsa sot ka reaguar sulmuesi i Milanit Zllatan Idrahimoviç, i cili  në një postim në Instagram, shpreh që virusi nuk është shaka dhe duhet të mbahet maska., sepse pavarsisht ai e kaloi lehtë virusin, jot ë gjithë janë Zllatan.

“Virusi më sfidoi, por unë fitova. Megjithatë, ti nuk je Zlatan, mos e sfido virusin. Përdor mendjen dhe respekto rregullat, distancim social dhe me maskat vënë gjithmonë. Do ia dalim”, shprehet Ibra.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.