Standard.al

Dyshime se mund të lirohet/ Arrestohet miku i narkozyrtarëve, kërkohej për vrasje seriale dhe grabitje

0

Policia ka arrestuar ditën e sotme në Vlorë një shtetas shumë të rrezikshëm, të identifikuar si Fatjon Isaraj.

Rastin e bën publik një qytetar që shkruan se ky person ka qenë shumë i kërkuar nga pala greke dhe ajo italiane, pasi ka bërë një seri vrasjesh dhe grabitjesh

Ngjarja është bërë publike edhe nga ish-kryeministri Berisha, që shkruan se policia mund ta lirojë për shkak të lidhjeve të forta me narkozyrtarë.

‘Arrestohet nje vrases serial ne Kropisht te Vlores.

Dyshohet lirimi i tij per shkak te lidhjeve te forta me narkozyrtare!

Lexoni mesaxhin e qyteterit dixhital! sb

Mirmbrema i nderuar e i respektuar

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.