Standard.al

Shpërthim i fuqishëm në Turqi. Dyshohet për sulm terrorist

0

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Iskenderun të Turqis.

Shpërthimi që ndodhi në qendren e qytetit Iskenderun ishte i fuqishëm, por deri më tani nuk raportohen të dëmtuar. Në vendngjarje kanë shkuar policia dhe zjarrëfikëset.

Dyshimet e para janë të një sulmi terrorit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.