Standard.al

“Rilindas, pasi dështuat me Presidentin, po e reabilitoni”

0

Nga ELMAZ SHERIFI

Ministra, gazetare dhe analiste te rilindur, i jane turrur presidentit perse i ka dhene shtetesine shqiptare nje futbollisti.
Keta mjerane, qe nuk nxjerrin asnje fjale, nuk shkruajne asnje rresht dhe nuk bejne asnje pyetje, se cilet jane koncensionaret e inceneratoreve qe po “thithin” pa u ndjere miliona euro nga taksat e shqiptareve, kane identifikuar hatane qe ka bere presidenti duke i dhene shtetesine lojtarit me ngjyre.
Rilindas ! U futet ne aventuren antikushtetuese dhe deshtuat me shkarkimin e presidentit. Me fushaten e re, po e reabilitoni !

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.