Standard.al

Një bashkëpunim tjetër mes Capital T dhe Alban Skënderaj-t është rrugës…

0

Kanë kaluar 7 vite nga bashkëpunimi i parë mes këngëtarit Capital T dhe Alban Skënderaj-t,  me këngën ‘Një ëndërr’.

Kënga numëron mbi 10 milion klikime në kanalin YouTube.

Por duket, se ky nuk do të ngelet bashkëpunimi i vetëm mes dyshes, pasi Capital T, i  ftuar së fundmi në “Shiko kush luan”, zbuloi se bashkëpunimi i radhës do të jetë me këngëtarin Alban Skënderaj.

Me sa duket, shumë shpejt, do të kemi një hit tjetër që do të mbajë firmën e tyre.

E ndërkohë që presim, le të kujtojmë bashkëpunimin e kaluar të dyshes, i cili u kthye në hitin e vitit:

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.