Standard.al

Makina përplas këmbësorin. I aksidentuari në gjendje të rëndë

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Pogradecit, ku një automjet ka përplasur një kalimtar dhe e ka dëmtuar rëndë atë. I aksidentuari është dërguar në spital dhe gjëndja e tij shëndetësorë paraqitet e rëndë.

Ngjarja ndodhi në lagjen numër 2 të qytetit.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.