Standard.al

Klea Huta ka një kërkesë për vogëlushin Krid

0

Para pak muajsh, prezantuesja e njohur shqiptare Klea Huta dhe Elgid Doda u bënë prindër për herë të parë.

Çifti solli në jetë vogëlushin Krid.

Klea shpesh ndan foto me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram , ku tregon se si po i shkon mëmësia

Së fundmi, moderatorja publikoi një detaj nga portreti i vogëlushit Krid, qerpikët.

‘Jepja mamit qerpikët’ shkroi Klea në foton ku duken qartë qerpikët e gjatë të Krid.

 

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.