Standard.al

Itali/Shqiptari gjendet i vdekur brenda kamionit

0

Një shqiptar 45 vjeçar  është gjetur i vdekur brenda në kamion në Rovigana në Monselice. Është dashur ndërhyrja e zjarrëfikëses për të hapur kamionin dhe më pas është gjetur trupi i 45 vjeçari.

Dera e kabinës ishte mbyllur nga brenda dhe zjarrfikësve u desh të thyejnë bllokimin e derës për të hyrë brenda për të nxjerrë turpin e pajetë të kamionistit. Shqiptari dyshohet të ketë vdekur prej ditësh nga shkaqe natyrore.

Prokurori i ngarkuar me hetimin, meqë viktima nuk kishte shenja dhune, vendosi t’ia dorëzonte trupin një të afërmi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.