Standard.al

“Hallexhinj të mëdhenj tek aviacioni civil”, Malltezi publikon foton: Drekë për 7 veta mbi 2000 euro, hani derra – pini derra

0

Ish deputeti i PD-së, Jamarbër Malltezi ka publikuar ne Facebook nje foto nga fatura e “majme” e drekave e darkave te Rilindjes, duke ironizuar keshtu “hallexhinjte e medhenj” te aviacionit civil.

Postimi i plote:

BOOO Hallexhinj te medhenj tek aviacioni civil! Dreke per 7 veta mbi 2000 euro! Se deri 2000 euro mund ta quanin “shpenzime te vogla” dhe e kryenin pa tender fare. Cmenduri. Duket si darka e “GRUAS SE BILALIT” qe pagoi 70,000 usd per nje darke! “Hani derra – pini derra!”

 

Fotografia e Abi Malltezi

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.