Standard.al

Tiranë/Makina merr flakë në ecje

0

Një automjet është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme, teksa ishte në ecje. Ngjarja ndodhi tek rrethrrotullimi i Saukut.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka lajmëryar që nuk të dëmtuar, por vetëm dëme matriale.

Njoftimi i policisë:

Me datë 25.10.2020, rreth orës 20:00, tek rrethrrotullimi i Saukut, ka marrë flakë në lëvizje dhe është djegur pjesërisht mjeti me drejtuese shtetasen A.A., ku ka vetëm dëme materiale”.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.