Standard.al

Foto/Aksident i rëndë në Tiranë

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku një makinë ka përplasur një person dhe e ka dëmtuar rëndë.

Ngjarja ka ndodhur pranë urës së Institutit në Tiranë, thanë dëshmitarë nga vendi i ngjarjes.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur dhe ambulancat, duke e dërguar të plagosurin në spital, raporton Syri.net.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.