Standard.al

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek miq të mirë pas ndarjes…

0

Dafina Zeqiri, këngëtarja e njohur shqiptare, së fundmi solli këngën e saj më të re të titulluar ‘Zili-zili’ ku numëron mbi 800 mijë klikime, vetëm 3 ditë pas publikimit të saj.

Dafina ësht aktive në rrejtet sociale, nga ku ndan shumë momente nga përditshmëria e saj me ndjekësit.

Së fundmi, këngëtarja ka ndarë një foto në llogarinë e saj në Instagram, ku ka pozuar me një stil ndryshe, siç Dafinës i pëlqen gjithmonë.

“Avatari jot i preferuar”, ka shkruar Dafina poshtë fotos.

Ndërkohë, që siç askush nuk e priti, fotoja u shoqërua dhe nga një koment i Dj Geek, i cili ka shkruar: “Avatari im i preferuar”.

Dafina dhe Dj Geek, prej kohësh kanë pohuar se nuk janë më në një lidhje, por siç duket dyshja vazhdon të ruajë marrëdhënie të mira, duke e lenë lënë pas të kaluarën.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.