Standard.al

U parjashtua nga “Për’Puthen, Shqipja bën paralejmërimin e fortë: Shumë persona do të fundosen…

0

Përjashtimi nga “Për’Puthen”, nuk është pritur mirë nga Shqipja, e cila ka reagua ashpër ndëpërmjet një postimi në Instagram.

Shqipe Hysenaj thekson që nuk do ta harronte kurrë atë që i bënë dhe  shumë persona do të fundosen me ndihmen e ndjekësve dhe drejtësinë e saj.

Kujtojmë që 28 vjeçarja, u përjashtua nga emisioni  “Përputhen” sepse bullizoi Gracianon sepse ishte biseksual dhe dy vajzat e tjera: Anën  për flokët dhe Tean për peshën.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.