Standard.al

Këngëtarja shqiptare pranon publikisht se është në një lidhje…

0

Këngëtarja Rovena Stefa ishte së fundmi e ftuar në “Prive”.

Ajo foli rreth jetës së saj profesionale, si dhe asaj private.

Gjatë intervistës, Rovena pranoi se është në një lidhje.

Ajo tha se ndihet e lumtur, mirëpo nuk e zbuloi se kush është personi që i ka marrë zemrën.

“Jam në një fazë që mund të quhet lidhje. Jam e lumtur”, tha ajo.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.