Standard.al

Zgjedhjet/ Kërpaçi: LSI do të marrë rezultat maksimal, falë njerëzve të ndershëm që punojnë për të ardhmen e vendit!

0

Ish-deputetja e LSI-së, Floida Kërpaçi teksa publikon foto nga procesi zgjedhor ne njesine 11 ne Tiranë shkruan se eshte e bindur se LSI do të marrë rezultat maksimal në Tiranë dhe Shqipëri falë njerëzve të ndershëm që çdo ditë punojnë për të ardhmen e vendit!

Postimi i plote:

Njësia 11, Tiranë📍Lapraka beson LSI!
Në vijim të procesit të zgjedhjeve në parti ndoqëm nga afër bashkë me Gentin procesin model të zhvilluar në nënzonën Josif Pashko.
Suksese Mirit dhe #superekipit11💪 për fitoren në 25 prill🇦🇱

Mirënjohje për çdo mbështetës dhe kontribues ndër vite të LSI. E bindur se LSI do të marrë rezultat maksimal në Tiranë dhe Shqipëri falë njerëzve të ndershëm që çdo ditë punojnë për të ardhmen e vendit!
#Tirana #shqipëria_shtëpia_juaj

Fotografia e Floida Kërpaçi

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.