Standard.al

Video/ Polici hero shpëton gruan që po digjej brënda makinës

0

Një polic në Kaliforni është kthyer në heroin e ditës teksa ka shpëtuar jetën një gruaje e cila ndodhej brenda makinës që ishte e përfshirë nga flakët.

Kamerat e trupit të policit Pheng Ly tregojnë se ai u fut në flakë për të nxjerrë  gruan nga makina që po shkrumbohej. Gjendja shëndetsore e gruas pas nxjerrjes nga flakët e makinës sepse kishte vështirsi në frymëmarrje dhe pulsing e dobët.

“Askush nuk pati guxim të futet në zjarr, duke marrë parasysh rrezikun e kuptoj këtë. E kuptova se jeta e saj varej nga veprimi im dhe për 60 sekonda mu desh t nxjerr nga vetura dhe largoj nga zjarri”, ka deklaruar polici për mediat vendase.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.