Standard.al

Tiranë/Gjendet i pajetë një endacak

1

Një person është gjetur i pajetë sot, pranë rrugës “Mine Peza”.

Sipas Policisë, personi që u gjet i vdekur është një endacak, dhe trupi i tij u gjet në një ndërtesë të braktisur dhe shkaqet e vdekjes mendohet të jenë natyrale. Akoma nuk është bërë indetifikimi i personit që humbi jetën.

Mjoftimi i Policisë:

Më datë 23.10.2020, rreth orës 13:01, në rrugën “Mine Peza”, në një objekt të braktisur është gjetur pa shenja jete një shtetas endacak ende i paidentifikuar.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku nga hetimet paraprake nuk konstatohen shenja dhune.

 

 

 

1 Comment
 1. fishstreat says

  Excellent article. Keep posting such kind of info on your page.
  Im really impressed by it.
  Hello there, You’ve performed an incredible job.
  I will definitely digg it and in my opinion suggest
  to my friends. I’m confident they will be benefited from this site.

Reply To fishstreat
Cancel Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.