Standard.al

Tiranë/Gjendet i pajetë një endacak

1

Një person është gjetur i pajetë sot, pranë rrugës “Mine Peza”.

Sipas Policisë, personi që u gjet i vdekur është një endacak, dhe trupi i tij u gjet në një ndërtesë të braktisur dhe shkaqet e vdekjes mendohet të jenë natyrale. Akoma nuk është bërë indetifikimi i personit që humbi jetën.

Mjoftimi i Policisë:

Më datë 23.10.2020, rreth orës 13:01, në rrugën “Mine Peza”, në një objekt të braktisur është gjetur pa shenja jete një shtetas endacak ende i paidentifikuar.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku nga hetimet paraprake nuk konstatohen shenja dhune.

 

 

 

1 Comment
 1. fishstreat says

  Excellent article. Keep posting such kind of info on your page.
  Im really impressed by it.
  Hello there, You’ve performed an incredible job.
  I will definitely digg it and in my opinion suggest
  to my friends. I’m confident they will be benefited from this site.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.