Standard.al

Infektivi dhe Sanatoriumi mbushen plot me pacientë, ja çfarë pritet të ndodhë të hënën…

0

Kapacitetet në spitalet Covid 1 dhe 2 janë drejt ezaurimit. Burime për Fax News bëjnë me dije se të hënën do të hapet Covid 3 për të trajtuar pacientët e infektuar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.