Standard.al

Gruaja bie në pus. Dyshohet se ka humbur jetën

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Mirakë  të Elbasanit, ku një grua ka rënë në një pus dhe dyshohet që mund të ketë humbur jetën

Shkaqet  e rënis së gruas në pus, ende nuk dihen.

Në vendngjarje kanë shkuar zjarrëfikset e Elbasanit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.