Standard.al

Dyshime për tenderat, Kryebashkiaku i Gramshit thirret në prokurori…

0

Kryetari i Bashkisë së Gramshit, Klodian Taçe, ka qenë këtë të premte për tre orë në Prokurori.

Burimet thone se kryebashkiaku Taçe është marrë në pyetje nga dy prokurorë të Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan, lidhur me një hetim që ka nisur mbi dyshimet rreth procedurave abuzive dhe dyshimeve për korrupsion në Prokurime dhe tendera, ku ka dyshime për abuzime.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.