Standard.al

Durrës/ Aksident me vdekje, humb jetën 30 vjeçari…

0

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar në Durrës, ku për pasojë një 30-vjeçar ka humbur jetën.

Ngjarja ndodhi rreth orës 02:07, në lagjen nr.15, në Durrës.

Mësohet se 30 vjeçari A. B., ka humbur kontrollin e mjetit duke u përplasur me shtyllën e ndriçimit rrugor dhe për pasojë ka ndërruar jetën.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 23.10.2020, rreth orës 02:07, në lagjen nr.15, Durrës, shtetasi A. B., 30 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Golf”, ka humbur kontrrollin e mjetit duke u përplasur me shtyllën e ndriçimit rrugor, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.