Standard.al

Video/Kumbulla shënon golin e parë me Romën

0

Marrash Kumbulla mbrëmjen e sotme ka shënuar golin e tij të parë me Romën, në ndeshjen e Europa League përballë Young Boys, duke ndihmuar ekipin e tij të fitojë ndeshjen.

Ishte minuta e 74′ kur  Mikitarian hedh një top në zonë, dhe mbrojtësi i kombëtares u gjend në vendin e duhur, dhe në momentin e duhur për të goditur me kokë dhe ti sigurojë Romës tre pikët e para në grup.

Vidio e golit:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.