Standard.al

Pas Champios League, rikthehet edhe Europa League. Ja sfidat e mbrëmjes së sotme…

0

 

Pas Champios, që u luajt ditën e martë edhe të mërkurë, sot rikthehet edhe Europa League, ku nuk mungojnë emrat e mëdhej europianë si: Milan, Roma, Napoli, Arsenal,  Tottenham etj.

Sfidat janë ndarë në dy orare, luhet  në orën 18:55 dhe në orën 21:00.

Ja ndeshjet që luhen sonte në Europa League:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.