Standard.al

Modelja qëllon me armë garbitësit për të mbrojtur familjen

0

Modelja 26 vjeçare Ansley Pacheco ka rënë pre e një sulmit të grabitësve të armatosur që u futën në shtëpinë e saj.

Ylli i  “Only Fans” ishte në dhomën e gjumit kur grabitësit hynë në shtëpinë e saj, dhe ajo filloj të qëllonte  me armë për ti trembur, por hasi në rezistencën e tyre, të cilët iu kundërpërgjigjën me të shtëna armësh.

Më pas duke parë që mund të rrezikonte jeten e djalit të saj modelja iu dorëzoi armën dy grabitësve, të cilët më pas morën një sasi të konsiderueshme të sendeve me vlerë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.