Standard.al

Emri/Iu gjend armë zjarri në makinë, arrestohet i “tmerrshmi” i Korçës

0

Polica e Korçës njoftoi mbrëmjen e sotme se ka arrestuar shtetasin Andi Mullalli, të cilit iu gjend një armë zjarri në makinë.

Mullaj ishte duke udhëtusr me makinën luksoze BMWX5 në momentin kur u ndalua nga policia, e cila gjatë kontrollit të automjetit gjeti  armën e zjarrit dhe bëri të mundur arrestimin e tij, ndërsa arma e zjarrit u sekuastrua.

Andi Mullalli nuk është  personazh i panjohur për drejtësinë ,  sepse ka qenë më parë i dënuar dhe  u lirua nga burgu vetëm disa muaj më parë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.