Standard.al

Braimllari në Pogradec: Edi Rama dhe Rilindja fatkeqësi kombëtare, më 25 prill uragani popullor do të vendosi drejtësi

0

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari është takuar sot me mbështetës në Pogradec.

Nepermejt nje postimi ne Facebook, Braimllari shprehet se ne kete qytet, dhe jo vetem, Rilindja dhe Edi Rama kane shkaterruar gjithçka.

Postimi i plotë:

Ne Pogradec ku rilindja ka shkaterruar gjithçka. Verferia ekstreme, mungesa e vendeve te punes, largimi i te rinjve nga vendi, shkaterrimi i turizmit dhe bujqesise per te favorizuar shpopullimin.
Edi Rama dhe Rilindja fatkeqesi kombetare.
Ne 25 prill uragani popullor do te vendosi drejtesi mbi kete sekt famekeq.
#shqiperia_shtepi_juaj🇦🇱

Fotografia e Endrit Braimllari

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.