Standard.al

Greva e naftëtarëve/ Shehaj nxjerr dokumentin dhe pyet Ramën: Kjo padi e kujt është?

0

Lëvizja Socialiste për Integrim reagon sërish për çështjen e naftëtarëve të Ballshit  të cilët prej ditësh janë ngujuar në grevë urie pa afat dhe deklaratat e sotme të Kryeministrit Edi Rama, i cili u shfajësua duke thënë se ai dhe qeveria që ai drejton nuk ka asgjë në dorë për ta zgjidhur këtë cëcshtje.

Nënkryetarja e LSI-së për Tiranën, Briseida Shehaj i publikon dokumentin zyrtar dhe i drejtohet kreut të Qeverisë që të përgjigjet për padinë në fjalë

“Sot Kryeministri tha kjo është një çështje e privatit…

Kjo padi e kujt është???

KAQ PËR SOT”, shprehet nënkryetarja e LSI-së për Tiranën, Briseida Shehaj teksa publikon dhe dokumentin në fjalë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.