Standard.al

Braimllari akuza të forta: Bashkia Maliq po mashtron qytetarët, po rrezikon jetën e nxënësve

0

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, nepermjet nje postimi ne Facebook akuzon bashkinë e Maliqit se po mashtron qytetarët dhe po vë në rrezik jetën e nxënësve.

Postimi i plote:

Bashkia Maliq mashtron qytetaret duke rrezikuar jeten e nxenesve me masat e marra anti-covid.
Gezim Topçiu duhet marre nen hetim per proçedurat e prokurimit por dhe per mashtrim, por mbi te gjitha per rrezikimin e jetes se nxenesve.
Rilindja ben show dhe rrezikon jeten e qytetareve.

Fotografia e Endrit Braimllari
Fotografia e Endrit Braimllari
Fotografia e Endrit Braimllari

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.