Standard.al

Artan Lame konfirmohet me koronavirus…

0

Kreu i Kadatrës, Artan Lame është konfirmuar me koronavirus.

Burimet bëjnë me dije se Lame ka patur simptoma të koronavirusit duke kërkuar bërjen e tamponit.

Rezultati ka dalë gjatë pasdites së djeshme ku Lame ka rezultuar pozitiv.

Lame është vetëkarantinuar dhe është duke marrë trajtimin në shtëpi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.