Standard.al

Tiranë/30 vjeçarja pret damarët në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në  Bulevardin  ‘Dëshmorët e Kombit’, ku një 30 vjeçre ka prerë damarët e saj.

Nuk dihen ende shkaqet që e çuan 30 vjeçaren drejt këtij veprimi. Ajo u dërgua në spital dhe është nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 20.10.2020, rreth orës 18:30, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, për motive ende të paqarta, një shtetase ende e paidentifikuar, rreth 30 vjeçe, dyshohet se ka dëmtuar veten duke prerë damarët e duarve, e cila u dërgua menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.