Standard.al

Rikthehet Champions. Ja kush janë sfidat e mbrëmjes së sotme

0

Rikthet mbëmjen e sotme magjia e “Wefa Champios League”, ku do të luhen ndeshjet e para në grupe.

Sonte luhen 8 ndeshje dhe nuk mungojnë përballjet e skuadrave të mëdha si PSG-Manchester Unatied, Chelsea-Sevilla apo Lazio-Dortmund.

Ndeshjet e tjera  janë:

Barcelona-Ferencvaros

Dyn. Kyiv-Juventus

Zenit-Club Brugge

RB Leipzig-Basakseir

Renne-Krasnodar

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.