Standard.al

Juventus e nis me këmbën e mbarë në Champions, fiton 0-2

0

Ka filluar sot kompeticioni më i madh për klube në botë Wefa Champions  League.

Juventus fitoj në transfertë përballë Dinamo Kyiev me rezultatin 0-2. Të dy golat i shënoi blerja e merkatos së verës Alvaro Morata.

Ndërsa në sfidën tjetër ndëpërmjet Zenit dhe Club Brugge, fitues dolën belgët me rezultatin 1-2.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.