Standard.al

Irina Shayk pozon topless për revistën e njohur

0

Modelja e njohur, Irina Shayk ka marrë vëmendjen e botës me daljen e saj të fundit për “Vogue Czechoslovakia”.

Në një postim në Instagram, Irina ka treguar se ka pozuar topless për kopertinën e revistës.

Modelja pozoi në kopshtin e gjelbërt të Donatella Versace-s, ku ka shkëlqyer me hiret dhe format e saj.

34 vjeçarja u kujdes t’i mbulonte pjesët intime, për të mbajtur gjallë kuriozitetin e lexuesëve të revistës.

Modelja ka qenë qendra e vëmendjes së mediave, pasi i dha fund marrëdhënies së saj 4-vjeçare me Bradley Cooper.

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.