Standard.al

Ava Max përndiqej nga fansi, ja rrëfimi i saj

0

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Ava Max po bën emër në tregun ndërkombëtar, falë  projekteve muzikore që po sjell.

Falë kësaj famë, Ava ka mbledhur një numër të madh fansash rreth vetes, shkruajnë mediat e huaja. Mirëpo, fama nuk ka vetëm anë të mira. Gjatë një interviste për “Rain Mag”, Ava zbuloi se si një fans e kishte përndjekur.

Ava tregoi se një djalë kishte shkuar disa herë në shtëpinë e saj me buqeta me lule. Ajo tregoi se fansi kishte trokitur dhe kishte kërkuar që të takonte këngëtaren dhe nëna e saj ishte detyruar ta gënjente djalin duke u shtirur se nuk njihte person me emrin Ava.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.