Standard.al

SPAK-u firmos thirrjen e kryeministrit Rama për dosjen e inceneratorëve

0

Mësohet nga burime të besuara se prokurorët e SPAK-ut kanë firmosur fletë thirrjen për kryeministrit Rama në cilësinë e përsonit që ka dijeni për dosjen e inceneratorëve.

Po kështu prokurorët e SPAK po bëjnë gati fletëthirrjen për Lefter Kokën dhe Arben Ahmetaj.

Burimet tregojnë se pritet arrestimi i një ministri./ kohajone

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.