Standard.al

Organizonin lojëra fati, policia arreston 3 persona në Peqin

0

Policia ka arrestuar tre persona në Peqin. Të arrestuarit akuzohen për organizimin e paligjshëm të lojërave të fatit.

Abcnews.al mëson se Krimi Ekonomik po ashtu ka sekuestruar makineta dhe sende te tjera, të cilat përdoreshin për organizimin e aktivitetit të paligjshëm.

Materialet do ti referohen prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.