Standard.al

Arbana Osmani nënë për herë të dytë, ndan foton e parë me ndjekësit

0

Ditën e sotme, moderatorja e njohur Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë.

Ajo solli në jetë një djalë, të cilin kanë vendosur ta quajnë Diell.

Pak momente më parë, Arbana ka publikuar foton e parë ku ka kapur duart me vogëlushin dhe partnerin e saj, regjisorin Eduart Grishaj, duke shkruar emocionet e para.

“Një Diell i vogël na shndriti sot! Faleminderit për të gjitha bekimet tuaja, Ju dua”, shkruan Arbana krahas fotos.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.