Standard.al

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj bëhen prindër, vjen në jetë vogëlushi…

0

Shtatzënisë i ka ardhur fundi dhe Arbana Osmani ka sjellë në jetë vogëlushin e saj. Lajmin e ka ndarë Eduart Grishaj, me anë të një postimi në Facebook.

Eduarti ka publikuar një foto, ku shihet me të voglin në krahë. “Lindi Dielli”, ka shkruar ai, ndërsa urimet kanë qenë të shumta. Nuk e dimë me siguri nëse ky është emri që çifti kanë zgjedhur për djalin, por nëse është kështu, Arbana dhe Eduarti kanë gjedhur një emër vërtetë të veçantë. (Siç tha dhe moderatorja pak kohë më parë, zgjedhja do të ishte shqip!) Vetë Arbana nuk ka postuar ende ndonjë dedikim për djalin, por me siguri do të shohim të reja në vijim. Shumë urime për Arbanën dhe Eduartin!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.