Standard.al

Vasili publikon videon: Policia amerikane, maska falas për qytetarët, policia e Edi Ramës i gjobit

0

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka postuar një videon, ku shfaqet policia amerikane duke shpërndarë maska falas për qytetarët. “Ndërsa në Tiranë, policia e Edi Ramës i gjobit qytetarët”,- shkruan Vasili, krahas videos, në postimin e tij.

Postimi i plotë i Vasilit në Facebook:

Policia amerikane, maska gratis qytetarëve.
Policia amerikane u ofron maska falas dhe mbështetje qytetarëve.(VIDEO).

Policia e Edi Ramës i gjobit qindra qytetarë për maskat dhe veç egërsisë nuk afron asgjë tjetër.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.