Standard.al

Përdhunonte dhe grabiste të moshuarat në Palasë, arrestohet i shumëkërkuari…

0

Blutë e Vlorës kanë arrestuar personin i cili ishte kthyer në tmerrin e Palasës ku grabiti një sërë banesash dhe ka përdhunuar të moshuarat.Prej ditësh i riu grabiste banesat në Palasë,por policia ende nuk kishte rënë në gjurmët e tij teksa sot ka rënë në prangat e bluve.Policia prej kohësh kishte nisur kërkimet intensive për kapjen e tij,teksa sot u arrestua dhe shoqërua në ambjentet e komisariatit të Himarës.

Deri në tani nuk ka pasur një reagim zyrtar nga ana e bluve teksa mbetet ende e pakonfirmuar mosha dhe emri i tij.

Në momentin e shoqërimit në komisariat ai është me një qese të zezë në kokë ku nuk shihet fytyra.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.