Standard.al

Pas përballjes me ligjin, Fjolla Morina merr propozimin romantik për martesë

0

Këngëtarja Fjolla Morina ka marrë nje propozim për martesë.

Ajo ka publikuar një unazë mjaft elegante dhe shumë trëndafila të kuq. “Unë thashë po”, shkruan ajo krahas postimit.

Fjolla nuk e ka zbuluar identitetin e partnerit të saj, megjithatë ajo është përfolur për një lidhje me biznesmenin Fisnik Syla.

Ai e shoqëronte teksa Fjolla u arrestua disa kohë më parë për armëmbajtje pa leje dhe ne deklaratat e tyre në polici janë shprehur se shumë shpejt do të martohen.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.