Standard.al

Nora Istrefi surprizon me fjalët për kolegen: Je një grua fisnike

0

Nora Istrefi është padyshim një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar.

Nora ka treguar gjithmonë vlerësimin që ka për kolegen Jehona Sopi, dhe përtej raporteve profesionale ato ruajnë një miqësi të ngushtë prej vitesh.

Një ditë më parë, Jehona festoi 40-vjetorin e lindjes dhe sigurisht nuk kishte si të mos mungonte një urim nga mikja e saj më e ngushtë.

Nora i ka dedikuar asaj disa fjalë të ëmbla, ndërsa e ka konsideruar dhe një inspirim.

Image

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.