Standard.al

“Inceneratorët, aferë e pastër kriminale”, Basha: Ku kanë shkuar paratë e shqiptarëve?! Ku janë?!

0

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha nga konferenca e sotme per mediat ka hedhur serish akuza te forta ndaj qeverise Rama.

Basha: Është e qartë se përpara kemi një grup të strukturuar kriminal i cili po e lë me qëllim pandeminë të përparojë, po e lë me qëllim krizën të përparojë në mënyrë që këto para që sot mund të shërbenin për të forcuar shëndetësinë, për të forcuar kujdesin ndaj njerëzve në nevojë dhe për të ndihmuar njerëzit në nevojë, t’i vjedhë dhe t’i gllabërojë. Dhe këto janë llogaritë e grupit të strukturuar kriminal të Edi Ramës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.