Standard.al

FAKE NEWS/ Reagon ashpër Tedi Blushi: Kjo është fytyra e vërtetë e tyre! SHPIFËS TË FËLLIQUR!

0

Fabrikimi i lajmeve të rreme nga Malavita dhe KryeDoçi i tij po merr përmasa qesharake në kufijtë e një skandali.

Prova flagrante e një FAKE NEWS: Këngëtarin nga Skrapari, Behar Spahiu, e kanë futur në listën e qytetarëve që kanë marrë shtetësinë shqiptare.

A mund të quhet gazetari kjo?

Kjo është fytyra e vërtetë e tyre! SHPIFËS TË FËLLIQUR!

Duan të spostojnë vëmendjen nga gropa e inceneratorëve të zinj ku po zhyten çdo ditë e më thellë!

Më kot lodhen me lajme të rreme: ORA E PËRBALLJES PO AFRON!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.