Standard.al

Detajet e para/ Si u ekzekutua biznesmeni i njohur në Himarë, kur atentatori iu afrua dhe e qëlloi me 5 plumba ishte me…

0

Detaje të reja jane zbuluar nga ekzekutimi i biznesmenit të njohur Niko Goro.

“BalkanWeb” raporton se biznesmeni është qëlluar me pesë plumba nga një person me kapuç dhe maskë.

Siç raporton gazetari, biznesmeni Goro ka qenë duke lëvizur me bashkëshorten e tij, kur atentatori i është afruar dhe e ka qëlluar disa herë.

Ka qenë një goditje e përqendruar, që tregon se objektiv ka qenë vetëm biznesmeni. Niko Goro ishte një sipërmarrës i njohur në Himarë, pasi kishte një bar-kafe dhe një hotel.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.